Wideodomofon Commax

Wideodomofony Commax

Commax to firma, która została założona w 1968 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się ona w dostawie domofonów i wideodomofonów. Obecnie jej produkty dostępne są w ponad 100 krajach całego świata i mogą pochwalić się wieloma prestiżowymi nagrodami i certyfikatami potwierdzającymi ich jakość.

Wideodomofony Commax to szeroka gama produktów wyróżniających się najnowszymi technologiami i precyzją wykonania dla gwarancji całkowitego bezpieczeństwa. Firma oferuje modele przeznaczone do domów, kamienic oraz apartamentowców, a także do bloków i na osiedla zamknięte.

Jej domofony z kamerą pozwalają na łatwą identyfikację osoby dzwoniącej i tym samym umożliwiają szybkie podjęcie decyzji o jej wpuszczeniu na posesję. Moduły wewnętrzne wideodomofonów Commax wyposażone są w specjalne ekrany cyfrowe z podświetleniem LED, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort obsługi i wyrazistość obrazu. Również niektóre modele posiadają możliwość komunikacji wewnętrznej pomiędzy odbiornikami w lokalu. Istnieje też możliwość podłączenia dodatkowego monitora. Zewnętrzne moduły wykonane są z użyciem najwyższej jakości materiałów, dlatego są odporne i wytrzymałe na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne.

Wideodomofon Commax - przykład produktu

Wideodomofony Commax to optymalne rozwiązanie dla tych osób, które chcą podnieść poziom ochrony siebie, swoich bliskich oraz mienia. Dzięki tym urządzeniom każdy dom i mieszkanie mogą być bezpieczniejsze.

Zapraszamy także do zapoznania się z podobnymi elementami pomocnymi w tematyce wideodomofonów Commax: