Wideodomofony ABB - Wideodomofon

Wideodomofony ABB - zwiększ swój komfort i bezpieczeństwo

Nowoczesny i wygodny dom czy firma tworzone jest przez, z pozoru nie aż tak istotne, szczegóły. Dzięki wideodomofonom możesz zdecydowanie podwyższyć komfort życia, poprzez oferowane przez nas produkty: lampy różnych rodzajów, wentylatory sufitowe, sygnalizatory dymu i czadu czy wideodomofony sprawdzonej firmy ABB. Jest to nie tylko praktyczny sprzęt zwiększający użyteczność standardowego domofonu, ale także urządzenie, które w znaczący sposób zwiększa bezpieczeństwo w Państwa domu czy firmie. Jednocześnie wideodomofon w dyskretny i nienachalny sposób nadaje wnętrzu nowoczesny i innowacyjny wygląd.

Przykładowy wideodomofon firmy ABB


Wybierz sprawdzoną jakość - wybierz wideodomofony ABB

Przy zakupie takiego sprzętu istotne jest wybranie solidnej i sprawdzonej firmy - a do takiej z pewnością można zaliczyć wideodomofony firmy ABB. Międzynarodowy koncern ABB działa na Polskim rynku od ponad 25 lat i jest uznawany za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w kraju. Dlatego wybór wideodomofonów ABB do Państwa mieszkań czy firmy będzie świetnym, i przede wszystkim pewnym rozwiązaniem. O jakości tych produktów świadczyć może nie tylko grono usatysfakcjonowanych klientów, ale także liczne sukcesu firmy na światowym polu energetyki i automatyki.


Funkcje wideodomofonów ABB

Wideodomofony ABB są nie tylko sprawdzonym i niezawodnym wyborem jeżeli chodzi o wideodomofony, ale także zapewniają swoim użytkownikom szereg przydatnych i innowacyjnych funkcji. Zaliczyć można do nich między innymi:

 • zdalny dostęp na urządzeniach przenośnych
 • dodatkowa kamera analogowa, zapewniająca większe pole widzenia
 • czytnik zbliżeniowy do wejścia dla uprawnionych osób
 • ułatwienia użytkowania dla osób niepełnosprawnych
 • zapisywanie obrazu w trakcie rozmów
 • możliwość wyciszenia stacji
 • automatyczne odblokowywanie w określonych godzinach
 • możliwość wysyłania wiadomości alarmowej

Możliwości i zastosowanie

Choć schemat działania wideodomofonów ABB jest w gruncie rzeczy podobny, to dzięki wielu opcjom instalacyjnym, mogą być one z równym powodzeniem instalowane zarówno w dwupokojowym mieszkaniu, jak i wielkich korporacjach czy blokach. Użytkownicy wideofonów ABB mogą cieszyć się takimi praktycznymi cechami tych produktów jak:

 • instalacja dziewięciu stacji zewnętrznych w obrębie jednej klatki schodowej
 • odległość między stacją zewnętrzną a wewnętrzną może wynosić ponad pół kilometra
 • do 250 stacji wewnętrznych w budynku
 • możliwość zainstalowania 9 stacji portierskich w systemie

Bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki

Choć zarówno w domach mieszkalnych jak i blokach czy firmach najczęściej mamy do czynienia ze standardowym domofonem, to rozwiązanie to ma pewne bardzo istotne wady. Często pytając się, z kim mamy do czynienia, słyszymy w słuchawce “To ja” i, o dziwo, wpuszczamy tą osobę za furtkę. Ile razy zdarzyło się Państwu otworzyć drzwi i zobaczyć inną osobę, niż się spodziewaliśmy? Takich sytuacji unikniemy dzięki wideodomofonom ABB, dostępnych w naszym sklepie. Sprawdź już dziś, i zapewnij większe bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie lub współpracownikom.

W naszej ofercie znajdą Państwo także wideodomofon Leelen - zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą