Oświetlenie i Lampy Aquaform

Oświetlenie - Lampy Aquaform

Aquaform to polski producent artykułów oświetleniowych, który prowadzi działalność już od ponad dwudziestu lat. Zakład produkcyjny firmy znajduje się niedaleko Krakowa w miejscowości Czernichów. Firma Aquaform znana jest przede wszystkim ze swojego nowoczesnego oświetlenia architektonicznego, systemów oświetleniowych oraz innych elementów wykończenia wnętrz. Dzięki energooszczędnym rozwiązaniom oraz innowacyjnemu wzornictwu jej oświetlenie idealnie się zarówno do stosowania w firmach, jak i w domach i mieszkaniach. Zapraszamy do zapoznania się z lampami naszego producenta.

Oświetlenie Aquaform to szeroka gama interesujących pod względem wzorniczym opraw oświetleniowych – wpuszczanych, zwieszanych oraz natynkowych, kinkietów oraz reflektorów i szynoprzewodów. Wśród nich znajdują się również oświetlenie architektury komercyjnej, o podwyższonej szczelności, oprawy awaryjne. Oprawy występują w szerokiej gamie kolorów i faktur, dlatego też można dopasować je indywidualnie do aranżacji wnętrza. Można montować w nich również źródła światła LED.

W naszym sklepie internetowym Cleverhouse24.pl oferujemy pełną gamę artykułów oświetleniowych Aquaform w atrakcyjnych cenach.

Oprócz szerokiej gamy oświetlenia Aquaform polecamy także:

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z pełną ofertą produktów marki znajdujących się w naszym asortymencie!