Oprawy Ledowe

Oprawy Ledowe

Wszechstronne oprawy ledowe są obecnie wykorzystywane zarówno w domach i mieszkaniach, jak i również w przestrzeniach publicznych czy w obiektach przemysłowych. Co więcej, mogą być także z powodzeniem stosowane na zewnątrz. Dzięki nim można kreować różnorodne efekty świetlne – podświetlić określone części budynku czy też oświetlić jego wnętrze. Dlatego, że oprawy współpracują z diodami LED, zapewniają energooszczędne i żywotne działanie – zatem oprawy ledowe to najlepsza alternatywa dla opraw halogenowych.

Obecnie oprawy LED oferowane są w bardzo szerokiej gamie, dlatego też można indywidualnie dopasować je do każdej przestrzeni pod względem ich wielkości, kształtu, sposobu montażu – jako wpuszczane w sufity podwieszane lub natynkowe. Doskonale nadają się do montażu w kuchniach oraz łazienkach, na korytarzach i klatkach schodowych, ale również wykorzystywane są w salonach, sypialniach i innych przestrzeniach, w których skuteczne i dyskretne oświetlenie jest kluczowe. Na zewnątrz wybierane są najczęściej do oświetlania podjazdów oraz ścieżek.

Diody dają wprost nieograniczone możliwości kreowania aranżacji świetlnych, a ponadto tworzenie ich instalacji wcale nie jest takie trudne. Dlatego też to oprawy ledowe to atrakcyjna propozycja dla tych, którzy szukają efektownego, ale i energooszczędnego sposobu na oświetlenie wnętrz i na zewnątrz.

CleverHouse24 - świat twojego światła

Światło potrafi zmienić nasze samopoczucie i sprawić, że w danym pomieszczeniu będziemy czuli się dobrze. Śmiało można powiedzieć, że to ono kształtuje charakter wnętrz, czyniąc je albo przytulnymi, albo bardzo energetycznymi. Wybierając oświetlenie, postawcie na oprawy ledowe w których zawiera się nowoczesność pozwalającą na perfekcyjność i ekonomię.

Oprawy Ledowe jako źródło idealnego światła

Sklep internetowy Clever House24 stworzył specjalistyczną ofertę asortymentową pozwalającą na wybranie perfekcyjnego oświetlenia dla domu, biura, mieszkania czy ogrodu.

Zadbaliśmy o właściwy dobór produktów, które spełnią najbardziej rygorystyczne wymagania naszych Klientów. Postawiliśmy na innowacyjne rozwiązania i dla Państwa wybraliśmy oprawy ledowe wyróżniające się perfekcyjnym wykonaniem i ciekawym projektem.

Oprawy Ledowe stworzone dla Twoich koncepcji

Wiemy, jak istotny jest wybór i rozmieszczenie światła w pomieszczeniach i wokół budynków. Światło tworzy nastrój i poniekąd to w nim lubimy się zatracić ,odpoczywając i to ono dodaje nam energii do pracy w biurze.

Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofert asortymentową, w której znajdziecie :

 • domowe oświetlenie ledowe
 • biurowe oświetlenie led
 • przemysłowe oświetlenie led

a także:

 • źródła led
 • taśmy i listwy led
 • akcesoria dodatkowe do oświetlenia led.

Jesteśmy miejscem, w którym możecie Państwo nadać charakter wnętrzom i zrealizować projekty aranżacyjne dotyczące oświetlenia. Proponujemy szeroką gamę opraw tj.:

 • oprawy ledowe
 • oprawy domowe led
 • oprawy biurowe led
 • oprawy przemysłowe led.

Nie zapominamy także o miejscach wymagających specjalistycznego oświetlenia. Ofertę uzupełniają:

 • lampy ogrodowe
 • oświetlnie awaryjne
 • osprzęt.

Clever House 24 spełnia najwyższe wymagania Klientów sprawiając, że dobranie odpowiedniego oświetlenia w końcu jest zadaniem prostym i ekonomicznym.

Stawiamy na nowoczesność i jakość oświetlenie ledowego

Szukając idealnych rozwiązań w kwestii oświetlenia łączymy wysoką jakość urządzeń z ich ergonomią i ekonomią. Niskie koszty zużycia prądu i wysoka żywotność lamp to cecha, którą wyróżniają się oprawy ledowe.

Nowoczesne oświetlenie ledowe jest najpopularniejszym przede wszystkim ze względu na niskie koszty użytkowania. Pozwala na perfekcyjne oświetlenie nawet najbardziej skomplikowanych miejsc, przy zachowaniu niskich kosztów za energię elektryczną. Ponadto, oświetlenie ledowe pozwala na właściwe dobranie barwy światła do charakteru danego wnętrza.

Dzięki temu można je stosować nie tylko w domach, ale przede wszystkim w gabinetach, biurach czy zakładach produkcyjnych. W skali dużych obiektów, oświetlenie led to osiągnięcie swego rodzaju perfekcjonizmu zawierającego się w idealnym świetle i niskich kosztach za prąd.

Jesteśmy dla Państwa

Każdego dnia dbamy, by nasza oferta spełniała wymagania i oczekiwania naszych Klientów. Dla Was śledzimy nowości rynkowe, poddajemy je specjalistycznej ocenie i najlepsze rozwiązania i designerski oprawy ledowe wprowadzamy do naszej oferty asortymentowej. Zapraszamy na zakupy, w których światło odgrywa kluczową rolę.