Domofon Eura - Tech

Domofon przewodowy i bezprzewodowy Eura - Tech

Dzięki nowoczesnym domofonom Eura - Tech można łatwo kontrolować osoby chcące dostać się na posesję czy też do budynku. W dzisiejszych czasach domofony są podstawowym wyposażeniem na osiedlach, ale także coraz częściej gwarantują bezpieczeństwo również w domach jednorodzinnych.

Jednym z uznanych producentów domofonów jest firma Eura - Tech, która w swoim asortymencie posiada szeroką gamę produktów skoncentrowanych na zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa – systemów alarmowych, monitoringowych, kontroli dostępu, w tym także domofonów i wideodomofonów.

Domofony Eura - Tech to wysokiej klasy urządzenia, które zostały zaprojektowane po to, aby identyfikacja osób próbujących wejść na posesję była jeszcze łatwiejsza. W swojej ofercie firma posiada domofony przewodowe, bezprzewodowe, a także domofony wielolokatorskie do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Domofon Eura - Tech - przykład produktu

Domofony przewodowe to tanie i sprawdzone rozwiązanie – składają się z modułu wewnętrznego, czyli z unifonu, a także z modułu zewnętrznego, który nazywany jest bramofonem. Oba moduły połączone są przewodowo, co pozwala na przekazywanie pomiędzy nimi informacji głosowych oraz na sterowanie ryglem elektromagnetycznym do drzwi. Domofony przewodowe Eura - Tech to niezawodne urządzenia, stworzone z myślą o bezawaryjnym działaniu, odporne na uszkodzenia, a także łatwe w montażu. Dostępne są w szerokiej gamie wariantów.

Domofony bezprzewodowe Eura-Tech pozwalają na prowadzenie rozmowy z dzwoniącym w obrębie do 75 metrów w terenie otwartym. To powoduje, że nawet będąc w ogrodzie oddalonym od bramy wejściowej, można bez problemu sterować nią na odległość – sterowanie ryglem elektromagnetycznym odbywa się jednym przyciskiem na słuchawce domofonu. To też wygodne rozwiązanie, ponieważ nie wymaga skomplikowanego montażu.

Obok domofonów Eura - Tech zapraszamy także do zapoznania się z ofertą innych urządzeń:

Przykładowy produkt firmy Eura-Tech: Monitor ''EURA'' VDA-43A5 ''EURA-VISION'' ekran 7'' dotykowy

Szukający wysokiej jakości domofonów w przystępnej cenie na pewno będą zadowoleni z oferty firmy Eura - Tech – zapraszamy do jej sprawdzenia!