Stacje bramowe

Filtruj po

Włączone filtry:

  Producent

  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Stacje bramowe, bramofony, kasety, panele

  Przedstawiamy stacje bramowe "CAT5" wielorodzinne VMA-27A5. Stacja posiada opcje: podgląd, wywołanie lokatora, rozmowa lokatora z osobą przy wejściu oraz zwalnianie rygla.

  Prezentowany system jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów mieszkalnych z dużą liczbą użytkowników, opracowanym według innowacyjnej technologii. Umożliwia instalację wideodomofonową maksymalnie aż w 239 blokach mieszkalnych do 512 użytkowników w jednym bloku.

  System stacji bramowej CAT5 udostępnia nie tylko typowe funkcje jak wywołanie, rozmowa, monitoring, sterowanie ryglem wejściowym, alarm w sieci. Dostępne są także różne zaawansowane funkcje, jak np.:

  • sterowanie windą,
  • rejestracja zdjęć osób odwiedzających w pamięci centralnej,
  • obsługa z konsolą centralną (np. portierską)

  Oprócz oferowanych stacji bramowych w naszej ofercie znajdą Państwo także:

  Zapraszamy do zapoznania się także w stacjami bramowymi innych cenionych firm.

  Jest 20 produktów.

  Dostępne w naszym sklepie stacje bramowe do domofonów to urządzenia do zdalnego komunikowania użytkowników budynku z osobami chcącymi wejść na dany teren. W zależności od potrzeb mogą Państwo zdecydować się na bramofony umożliwiające rozmowę, podgląd, a także zwolnienie blokady drzwi czy furtki. Z kolei gość chcący dostać się wewnątrz już jednym naciśnięciem guzika może zadzwonić do mieszkańca lub zarządcy.

  Domofony przeznaczone dla różnych systemów operacyjnych dostępne są w wielu odsłonach. Oferujemy modele z czytnikami oraz tabliczkami imiennymi nawet dla 12 użytkowników. W sprzedaży dostępne są wersje do montażu natynkowego, ale i bramofony podtynkowe. Stacje bramowe zostały zaprojektowane w sposób gwarantujący najważniejszym podzespołom ochronę przed ingerencją osób do tego niepowołanych. Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką jakością, wytrzymałością na oddziaływanie warunków atmosferycznych, funkcjonalnością wyświetlaczy i klawiatur oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Zachęcamy do zamawiania!