Domofony

Filtruj po

Włączone filtry:

Producent

Domofony

Domofon Wielorodzinny - Domofon 3 Rodzinny

Domofon jest urządzeniem służącym do połączenia na odległość przewodową jak i bezprzewodową. W sklepie występują domofony: jednorodzinne, dwurodzinne i wielorodzinne oraz domofony z kamerą. Można nimi otwierać nie tylko furtkę, ale również bramę. Swoje zastosowanie znajdują nie tylko w domkach jednorodzinnych, ale również w instalacjach wielorodzinnych, np. blokach lub osiedlach zamkniętych. Domofony również służą do połączeń głosowych zwanych interkomem, który może być adresowany do wybranych osób przez dzwoniącego.

W naszej ofercie znajdą Państwo, między innymi domowe domofony wielorodzinne:

  • - zestaw domofonowy 3 rodzinny WL-02NE-3
  • - zestawy bramowe
  • - zestawy domofonów wandalo i wodoodpornych

Domofon wielorodzinny - domofon 3 rodzinny - przykładowe rozwiązanie

Nowa jakość domofonów


Choć ze zwykłymi domofonami mamy styczność praktycznie na co dzień, to często nie zdajemy sobie sprawy, że te urządzenia znacząco już ewoluowały od swojej podstawowej wersji i stały się dużo bardziej praktyczne. W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroki wybór domofonów wielorodzinnych, między innymi:

  • - domofony przewodowe i bezprzewodowe
  • - domofony jedno, dwu i 3 rodziny
  • - zestawy wyposażone w kamerę
  • - zestawy bramowe
  • - zestawy domofonów wandalo i wodoodpornych


Szeroki wachlarz możliwości

Dzięki tak dużej ofercie domofonów wielorodzinnych dostępnych w cleverhouse24.pl, znajdują one zastosowanie praktycznie wszędzie. Doskonale sprawdzają się więc nie tylko w domach prywatnych, ale także w firmach. Jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów modelem jest bezprzewodowy domofon wielorodzinny. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy nie ma możliwości położenia przewodów elektrycznych. Każda z osób użytkujących ma możliwość bezprzewodowej obsługi stacji nadawczej. Przydatną funkcją jest także kamera zainstalowana w stacji, która sprawia, że przed wpuszczeniem osoby dzwoniącej dokładnie wiemy, z kim mamy do czynienia. Jednocześnie domofon wciąż spełnia swoją podstawową funkcję, jaką jest nawiązywanie połączeń głosowych zwanych interkomem, które są inicjowane przez dzwoniącego do wybranych osób. Przykładowo, przy korzystaniu z domofonu 3 rodzinnego osoba dzwoniąca łączy się tylko z jednym mieszkaniem i to z nim nawiązuje połączenie.


Kompatybilność i innowacyjność

Mimo niepozornego wyglądu, domofony są zaawansowana technicznie technologią, która pozwala na zastosowanie ich nawet w większych firmach czy instalacjach wielorodzinnych np. w blokach czy osiedlach mieszkaniowych. Oferowane przez nas produkty umożliwiają na otwieranie nie tylko furtki, ale także bramy. Dzięki temu właściciel domofonu ma pełną kontrolę nad tym kto wchodzi i wjeżdża na posesję. Można u nas zakupić nie tylko gotowe zestawy, ale także poszczególne komponenty, takie jak stacje bramowe, słuchawki, ramki na nazwiska, obudowy, daszki ochronne czy karty zbliżeniowe.


Domofon bezprzewodowy wielorodzinny


Jest niewątpliwie najczęściej wybierany, ale także najbardziej praktycznym produktem w naszej ofercie o szerokim zastosowaniu. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnym w cleverhouse24.pl mogą Państwo zakupić domofon 3 rodzinny, 4 rodzinny, a nawet 8 rodzinny. Oferujemy produkty wielu marek, co zapewnia nie tylko duży asortyment specyfikacji towarów, ale także zróżnicowane ceny, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni produkt dopasowany do swojego budżetu.


Domofon to dopiero początek


Innowacyjny i nowoczesny dom tworzony jest przez szczegóły. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę praktycznych, ale jednocześnie postępowych produktów, które nadadzą codziennym czynnościom nowego komfortu. Zachęcamy więc do zapoznania się z pełną ofertą cleverhouse24.pl - jest to doskonałe miejsce do wyposażenia domu lub firmy w domofony, oświetlenie czy wentylatory.

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo także oświetlenie led schodowe. Zapraszamy.

Jest 119 produktów.