Czujniki

Promocja

Wszystkie promocje

Bestsellers

Wszystkie bestsellery
Tylko online Fibaro czujnik ruchu Motion Sensor FGMS-001

Fibaro Wewnętrzny czyjnik ruchu Motion Sensor FGBHMS-001

FGBHMS-001
199,99 zł brutto
Cena netto: 162,59 zł

Fibaro Motion Sensor jest uniwersalnym czujnikiem ruchu. Urządzenie jest kompatybilne ze standardem Z-Wave. Posiada czujnik temperatury i funkcję wykrywacza trzęsień ziemi.

Stan
Nowy produkt
Dostępny

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Fibaro Wewnętrzny czyjnik ruchu Motion Sensor FGBHMS-001

Fibaro Wewnętrzny czyjnik ruchu Motion Sensor FGBHMS-001

Fibaro Motion Sensor jest uniwersalnym czujnikiem ruchu. Urządzenie jest kompatybilne ze standardem Z-Wave. Posiada czujnik temperatury i funkcję wykrywacza trzęsień ziemi.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

PrzewoźnikInformacjeCena
DHL Krajowa do 3 dni roboczych 17,22 zł
DHL Krajowa za pobranie (COD) do 3 dni roboczych 20,91 zł
DHL dostawa do punktu do 3 dni roboczych 17,22 zł
DPD Krajowa do 3 dni roboczych 17,22 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) do 3 dni roboczych 20,91 zł

Fibaro Motion Sensor – niewielkie urządzenie o wielkich możliwościach

Czym jest Fibaro Motion Sensor? To uniwersalny i funkcjonalny czujnik ruchu o szerokim zastosowaniu. Czujnik ruchu Fibaro jest kompatybilny ze standardem Z-Wave. To niewielkie urządzenie posiada wbudowany czujnik temperatury. To jednak nie koniec możliwości czujnika ruchu Fibaro. Ma on też funkcję wykrywania trzęsień ziemi, a także pomiaru światła.

Fibaro Motion Sensor – dane techniczne:

  • Wymiar: średnica 44mm
  • Typ czujnika: ruchu
  • Tryb komunikacji: bezprzewodowy
  • Protokół radiowy: Z-Wave
  • Zasięg: 30m
  • Możliwość rozszerzenia zasięgu: tak
  • Zasilanie: baterie
  • Rodzaj akumulatorów: Bateria CR123A, 3,6 VDC,
  • Możliwość montowania na zewnątrz: nie

Czujnik ruchu patrzący szerzej

Fibaro Motion Sensor można z powodzeniem porównać do bystrego oka kota. Czujnik dostrzega więcej, widzi szerzej i jest czujny przez całą dobę, wyręczając w tym Ciebie. To niepozorne urządzenie odznacza się zaskakującym zasięgiem, czujnością i bardzo szerokim polem widzenia. Fibaro Motion Sensor sprawi, że poczujesz się w swoim domu komfortowo i bezpiecznie.

Wielofunkcyjny Fibaro Motion Sensor

Fibaro Motion Sensor to nie tylko czujnik ruchu, a coś znacznie więcej! Czujnik Fibaro informuje także o temperaturze otoczenia. Wbudowany akcelerometr umożliwia poinformowanie użytkownika o trzęsieniu ziemi. Fibaro Motion Sensor wyposażony jest w kolorową źrenicę LED, która zmienia swój kolor w zależności od temperatury jaka panuje w pomieszczeniu. Dzięki temu odczyt informacji jest prosty i intuicyjny.

Konstruktorzy Fibaro jak zawsze zadbali o wygląd czujnika Fibaro Motion Sensor. Urządzenie ma niewielkie wymiary – około 44 mm. Okrągły kształt i barwna źrenica LED nadają sensorowi niezwykłego designu. Dzięki temu Fibaro Motion Sensor współgra z wnętrzem nowoczesnego domu inteligentnego.

Zaletą Fibaro Motion Sensor jest to, że zasilany jest bateriami. Dzięki temu możesz umieścić czujnik ruchu gdzie tylko zechcesz. Instalacja nie wymaga kabli, czy skomplikowanego montażu.

Jakie zastosowanie ma czujnik Fibaro Motion Sensor? Stanowi on doskonałe uzupełnienie systemu domu inteligentnego. Dzięki zgodności z Z-Wave może być użyty wraz z innymi urządzeniami Fibaro. Fibaro Motion Sensor dzięki pomiarom światła i temperatury może dostosować ustawienia oświetlenia oraz ogrzewania tak, by użytkowanie domu było bardziej ekonomiczne i do tego wygodniejsze. Sensor Fibaro wykrywając ruch domowników może włączyć światło w korytarzu, czy podnieść rolety o poranku. Możesz elastycznie dostosować ustawiania czujnika do swoich potrzeb. Jeżeli w domu mieszkają czworonożni przyjaciele, zmniejsz czułość urządzenia do odpowiedniego stopnia.

Fibaro Motion Sensor pozwoli Ci też na lepsze zabezpieczenie domu. W przypadku wykrycia ruchu, informacja o nim od razu zostanie przekazana do aplikacji mobilnej. Wygodny i intuicyjny panel sterowania zawiera historię wykrytych aktywności, które możesz przeanalizować w każdej chwili.

Szczegółowe informacje znajdą Państwa na stronie producenta

Pobierz

Motion Sensor

Instrukcja obsługi

Pobierz (2.12M)

Dane techniczne

Termin realizacji
do 3 dni roboczych
Gwarancja
12 m-cy
Wymiary
Średnica: 44mm
Rodzaj komunikacji
bezprzewodowa