Czujniki

Promocja

Wszystkie promocje

Bestsellers

Wszystkie bestsellery
Tylko online Fibaro Flood Sensor

FIBARO Czujnik zalania wodą Z-Wave FGFS-101

FGFS-101
248,46 zł brutto
Cena netto: 202,00 zł

Fibaro Flood Sensor jest uniwersalnym czujnikiem zalania i temperatury, kompatybilnym ze standardem Z-Wave. Urządzenie może być zasilane bateryjnie bądź prądem stałym (12 lub 24 V).

Stan
Nowy produkt
Dostępny

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

FIBARO Czujnik zalania wodą Z-Wave FGFS-101

FIBARO Czujnik zalania wodą Z-Wave FGFS-101

Fibaro Flood Sensor jest uniwersalnym czujnikiem zalania i temperatury, kompatybilnym ze standardem Z-Wave. Urządzenie może być zasilane bateryjnie bądź prądem stałym (12 lub 24 V).

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

PrzewoźnikInformacjeCena
DHL Krajowa do 3 dni roboczych 17,22 zł
DHL Krajowa za pobranie (COD) do 3 dni roboczych 20,91 zł
DHL dostawa do punktu do 3 dni roboczych 17,22 zł

Bezprzewodowy czujnik zalania FGFS-101, wbudowana czujka temperatury, możliwość pracy w przewodowym systemie alarmowym.

Parametry techniczne:

  • Typ urządzenia: Czujka zalania wodą i temperatury
  • Technologia Z-Wave: TAK
  • Zasilanie: 12 - 24V DC
  • Bateria: CR123A
  • Praca autonomiczna: TAK
  • Temperatura pracy: 0...+40 °C
  • Wymiary: 72 x 28 mm

Jeden czujnik - kilka funkcji

Flood Sensor FGFS101 to funkcjonalny czujnik zalania wodą, przeznaczony do systemu Fibaro. Jego możliwości wykraczają poza zakres typowych czujek zalania. W środku znajduje się również czujka temperatury, która w przypadku zagrożenia pożarem, prześle informacje do systemu, a użytkownik zostanie o tym błyskawicznie powiadomiony. Wbudowana czujka ruchu wykryje sytuację, jeśli ktoś przesunie czujkę, zmieni jej położenie i położy w miejscu nieodpowiednim.

Dbałość o szczegóły

W przypadkach, w którym montaż czujki nie jest możliwy (trudny dostęp), można opcjonalnie podłączyć sondę (brak w zestawie). Sondy wbudowane w czujkę Flood Sensor zostały pokryte 24 karatowym złotem, przez co nie występują problemy z korozją.

Uniwersalność i wszechstronność konstrukcji potwierdza również to, że urządzenie posiada wyjścia, które można podłączyć prosto do centrali alarmowej. Zasilanie napięciem 12V lub 24V. W przypadku pracy w systemie Fibaro komunikacja jest bezprzewodowa a w urządzeniu pracuje bateria CR123A.

 

Technologia Z-Wave

Moduły działające w technologii Z-Wave, dzięki Panelowi Energii w Home Center, oferują rozszerzone możliwości analizy. Technologia ta umożliwia również bezprzewodową obsługę dużej liczby urządzeń i cechuje się dużym skutecznym zasięgiem transmisji. Każdy moduł systemu Z-Wave po odebraniu sygnału może go retransmitować dalej, co umożliwia osiągnięcie zadowalającego zasięgu komunikacji bezprzewodowej.

Zdalne monitorowanie

Fibaro udostępnia aplikację na urządzenia mobilne, z poziomu której można w łatwy sposób obsługiwać sterownik. Przy jej pomocy użytkownik może sterować położeniem rolety lub markizy z dowolnego miejsca. Funkcjonalność ta może okazać się przydatna podczas nieobecności domownika, umożliwiając symulację tego, że ktoś jest w domu.

Dane techniczne

Termin realizacji
do 3 dni roboczych
Gwarancja
24 m-ce
Wymiary
(średnica x wysokość): 72 x 28 mm