Archiwum

Promocja

Wszystkie promocje

Bestsellers

Wszystkie bestsellery
Plafon z mikrofalowym czujnikiem ruchu MVL-03A8 na świetlówkę PL-C

Plafon IP54 z mikrofalowym czujnikiem ruchu MVL-03A8 na świetlówkę PL-C

A81A903

Hermetyczny plafon IP54 z mikrofalowym czujnikiem ruchu przystosowany jest do świetlówki PL-C o max mocy 20W. Kąt wykrywania ruchu 360o.

Stan
Nowy produkt
Produkt niedostępny

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Plafon IP54 z mikrofalowym czujnikiem ruchu MVL-03A8 na świetlówkę PL-C

Plafon IP54 z mikrofalowym czujnikiem ruchu MVL-03A8 na świetlówkę PL-C

Hermetyczny plafon IP54 z mikrofalowym czujnikiem ruchu przystosowany jest do świetlówki PL-C o max mocy 20W. Kąt wykrywania ruchu 360o.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Przewoźnik Informacje Cena
DHL Krajowa do 3 dni roboczych 15,99 zł
DHL Krajowa za pobranie (COD) do 3 dni roboczych 20,91 zł
DHL dostawa do punktu do 3 dni roboczych 15,99 zł
DPD Krajowa do 3 dni roboczych 17,22 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) do 3 dni roboczych 22,14 zł

* Przy zakupach ponad 7 500,00 zł darmowa dostawa!

Plafon MVL-03A8 przeznaczony jest do automatycznego oświetlenia wewnętrznych lub zewnętrznych części posesji. Wyposażony jest w aktywny mikrofalowy czujnik ruchu, który wysyła i odbiera fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości (5,8GHz). Detekcja ruchu odbywa się przy wykorzystaniu zjawiska Dopplera, czyli na zasadzie pomiaru różnic fal odbitych od poruszającego się obiektu w zadanym sektorze widzialności czujnika (np. w wyniku ruchu znajdującej się tam osoby). Jeśli w sektorze widzialności czujnika pojawi się jakiś obiekt, automatycznie włącza się oświetlenie i pozostaje włączone tak długo, jak długo czujnik ruchu wykrywa obecność (ruch obiektu) w obrębie pola „widzenia”. Jeśli w określonym (zadanym przez użytkownika) czasie nie zostanie wykryta obecność, oświetlenie zostanie automatycznie wyłączone. W odróżnieniu od pasywnych czujników podczerwieni PIR, czujniki mikrofalowe lepiej wykrywają ruch obiektów w kierunku od/do czujnika (czujniki PIR lepiej reagują na ruch obiektu w poprzek wiązki). Ogólnie czujniki mikrofalowe charakteryzują się dużo lepszą wykrywalnością ruchu w porównaniu do czujników ruchu PIR. Mogą reagować na ruch obiektu za drzwiami, szybami, meblami a nawet cienkimi ściankami działowymi. Plafon MVL-03A8 wyposażony jest w specjalny sensor foto-optyczny oraz wielosegmentowy przełącznik typu Dip-Switch umożliwiający bardzo precyzyjne ustawienie automatyki lampy, czyli:- czułości sensora mikrofalowego,- czasu podtrzymania oświetlenia,- progu oświetlenia zewnętrznego.Plafon obciążyć można jedną świetlówką typu PL-C o maksymalnej mocy 20W. Wyjście nadajnika czujnika ruchu plafonu MVL-03A8 emituję falę wysokiej częstotliwości o mocy nie przekraczającej 2mW, co oznacza, iż emitowana moc jest praktycznie około 100 razy mniejsza niż moc emitowana przez telefony komórkowe bądź kuchenki mikrofalowe.

Dane techniczne

Gwarancja
24 m-ce
Napięcie zasilania
230V AC
Współczynnik IP
IP54
Wymiary
296 x 90 (mm) (średnica x grubość)
Montaż
natynkowy
Moc (W)
20W