Archiwum

Promocja

Wszystkie promocje

Bestsellers

Wszystkie bestsellery
Plafon LED IP54 z mikrofalowym czujnikiem ruchu MVL-05A8

Plafon LED IP54 z mikrofalowym czujnikiem ruchu MVL-05A8

A81A905

Hermetyczny plafon LED IP54 z mikrofalowym czujnikiem ruchu o mocy 15W w barwie ciepło białej. Kąt wykrywania ruchu 360o.

Stan
Nowy produkt
Produkt niedostępny

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Plafon LED IP54 z mikrofalowym czujnikiem ruchu MVL-05A8

Plafon LED IP54 z mikrofalowym czujnikiem ruchu MVL-05A8

Hermetyczny plafon LED IP54 z mikrofalowym czujnikiem ruchu o mocy 15W w barwie ciepło białej. Kąt wykrywania ruchu 360o.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Przewoźnik Informacje Cena
DHL Krajowa do 3 dni roboczych 15,99 zł
DHL Krajowa za pobranie (COD) do 3 dni roboczych 20,91 zł
DHL dostawa do punktu do 3 dni roboczych 15,99 zł
DPD Krajowa do 3 dni roboczych 17,22 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) do 3 dni roboczych 22,14 zł
Plafon MVL-05A8 przeznaczony jest do automatycznego oświetlenia wewnętrznych lub zewnętrznych części posesji. Wyposażony jest w aktywny mikrofalowy czujnik ruchu, który wysyła i odbiera fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości (5,8GHz). Detekcja ruchu odbywa się przy wykorzystaniu zjawiska Dopplera, czyli na zasadzie pomiaru różnic fal odbitych od poruszającego się obiektu w zadanym sektorze widzialności czujnika (np. w wyniku ruchu znajdującej się tam osoby). Jeśli w sektorze widzialności czujnika pojawi się jakiś obiekt, automatycznie włącza się oświetlenie i pozostaje włączone tak długo, jak długo czujnik ruchu wykrywa obecność (ruch obiektu) w obrębie pola „widzenia”. Jeśli w określonym (zadanym przez użytkownika) czasie nie zostanie wykryta obecność, oświetlenie zostanie automatycznie wyłączone. W odróżnieniu od pasywnych czujników podczerwieni PIR, czujniki mikrofalowe lepiej wykrywają ruch obiektów w kierunku od/do czujnika (czujniki PIR lepiej reagują na ruch obiektu w poprzek wiązki). Ogólnie czujniki mikrofalowe charakteryzują się dużo lepszą wykrywalnością ruchu w porównaniu do czujników ruchu PIR. Mogą reagować na ruch obiektu za drzwiami, szybami, meblami a nawet cienkimi ściankami działowymi.
Plafon MVL-05A8 posiada wbudowany zestaw 96 elementów LED świecących światłem o barwie ciepło-białej, o łącznej mocy równej 15W. Strumień światła lampy określony jest na poziomie 840lm, czyli daje około 2 razy więcej światła niż podobny plafon wyposażony w zwykłą żarówkę wolframową o mocy 60W.
Plafon wyposażono w specjalny sensor foto-optyczny oraz zestaw 3 potencjometrów do sterowania automatyką lampy:
  • potencjometr regulacji czułości sensora mikrofalowego,
  • potencjometr regulacji czasu podtrzymania oświetlenia,
  • potencjometr regulacji progu oświetlenia zewnętrznego.
Wyjście nadajnika czujnika ruchu plafonu MVL-05A8 emituję falę wysokiej częstotliwości o mocy nie przekraczającej 0,2mW, co oznacza, iż emitowana moc jest praktycznie około 500 razy mniejsza niż moc emitowana przez telefony komórkowe bądź kuchenki mikrofalowe.

Dane techniczne

Gwarancja
24 m-ce
Napięcie zasilania
230V
Współczynnik IP
IP54
Wymiary
320 x 111 (mm) (średnica x głębokość)
Montaż
natynkowy
Moc (W)
15W